Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

Ti kaurri i derrit je i ardhur në fshatin tonë - Njeriu me top
 
Last edited by a moderator:
"Vajze ma therrit pak babain.. Babi thote qe nuk eshte ketu." Tela per violine
 
"i di qeveria këto që kërcejnë me breçka në mes të burrave!!??" -----KAPEDANI
 
Ritransmetim!!:p:p "Epo zamet o Sali Protopapa, që ta marr kujtim në botën tjetër më puth njëherë këtu në prapanicë" -----
I TETI NE BRONX :D
 
Ahahaahahah kjo ishte perle .. Duhej te ishte ne fun fare per mbyllje :p
 
"Si do i vejë fundi kësaj pune më i dhjefsha tëmën" ---KUR ZBARDHI NJE DITE
 
Nga renja e thumbit humbi patkoi...nga renia e patkoit caloi kali nga calimi i kalit nuk u shpie lajmi nga mos dergimi i lajmit u humb lufta
 
Se kujtoj :/ vite me pre e kam shikuar
 
"Vlash, e ke nënën në shtëpi?
- Po aty është, po ti çfarë ke kështu!?
-Po më lind nëna.
-Prapë!? Sa u bëtë kështu!?
-Njëmbëdhjetë".--------------------------------PYLLI I LIRISE
 
"I will look for you, i will find you and i will kill you" (apo s'qenka shqip kjo sorry :p )
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.