Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

Ai xhuxhi te Une e dua Kasandren
 
-Moj pse s'vazhdon juridikun ti?
-Kë juridik
-Shkollën me!
-aaaaa shkollën, shumë bukur, morpo e di ti që se ka keq ky, shumë bukur si kalim kohe.
-Po ç'ja fut kot o Zafir, kjo është me tetë-vjeçare!
-Shumë mirë, para kini, nga tetë-vjeçarja për dy vjet mbaron të mesmen, pastaj direkt ne juridik, sot i madh i vogël janë futur.
Nga tre veta nëse njeri nuk është me juridik, unë e pres kokën.

BORXHLIU :p :p :p
 
Pulave u ka lezet te kakarisin aty ku kane vendin, ne kotec!

KAPEDANI :D
 
-Shoku Kanan t'u bej nje kadro me nusen?
-ik ore tutje
-dalim Kanan dalim qe kur te mbaroje lufte ta kemi kujtim

SHTIGJE LUFTE :p
 
He ashtu de me te lumte, t' ua mbledhim oputat, me u hengsha t'emen ua hengsha.

PERBALLIMI :D
 
"Gjin ngrije gurin Gjin
ngrije se vajza do te
te ngel pa emer Gjin"
Filmi cuca e maleve
 
Gruaja jote ka kerkuar ndarjen ligjore nga ti..
- Ne te semes...!
 
Si është Vangjeli me shëndet mooo, po ç'ka që nuk del nga shpia ai, ë?! 14 VJEÇ DHENDERR :D
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.