Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

Mrame kane hup di dele, nuk mi prune per dhet dekika si berr kam per te var per di kamsh --- Shembja e idhujve :D
 
Epo kur ben dashuricka edhe i biri tetos :p

Epik pallati 176 nje nga komedite qe nuk vdes kurre :)
 
Or ti cub, mo i fut ato hunt e tu t'flliqta qaty ku sduhet se jane pune qeverie nikto, po qysh! --- I madhi Robert Ndrenika
 
Tunde dybekun nafije tunde :p

Si nuk me kujtohet titulli ku esht kjo shprehje :S
 
Kujtoni se shpetuat ju eeee?! Do ta gjej une ate sesben! :D ---Lulekuqe mbi mure
 
"Epo zamet o Sali Protopapa, që ta marr kujtim në botën tjetër më puth njëherë këtu në prapanicë" ----- I teti ne bronx
 
Zonja jam i ngarkuar tu raportoj se dyzenin do ta beni neser, ose nen hijen e rrapeve ose ne divanhanen e bashkise, si ta keni qefin. Per te hanger do shkoni ne akshihanen atje :D ---Koncert ne vitin 1936
 
"nuk i bie dot gomarit,i bie samarit"

14 vjeç dhëndër.
 
Tre here ke shkelur ne pragun e kulles sime o Murat Aga, te treja heret per keq! ---Njeriu me top
 
kan shitur gomaret kan blere bicikleta teto ollga zonja nga qyteti
 
topin ekam un penalltine e gjuaj vete mengjese lufte
 
-Nuk e kemi dhe aq te mire buken mor shoke
-per dhembet tona nuk eshte keq jo. ----Perballimi
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.