• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,944
-Qeveria e kap lepurin me qerre, mos e thuaj ate fjale, eshte qeveri e forte kjo!
-Lepurin e kap, por jo ujkun, ai kushedi se ku bredh me kale. :D ----I madhi Pandi Raidhi
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,944
Ç'jane keta komunistet o Hago, myslo apo kaurre?!
-Po tani! Kaurre duhet te jene por te mire veçse . :D
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,944
Gjyle e madhe plasiiiii.
Dhe tani une skam ç'te bej tjeter veçse te ze e te qesh! Po po, te qesh!----NJERIU ME TOP
 

Soul

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
742
germo tare germo se qenin e ngordhur do gjesh...bishti qenit bisht qeni ngelet
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,944
Ah personi personi!
Ma jo personi Mato, Presioni
Presioni vogel, afer guri!
Presioni madh, larg guri!
A ç’me çan koken, ate e di une!

—-Njeriu me top
🤣🤣🤣🤣
 
Top