Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Gëzuar Festat e Nëntorit / Mbremje me DJ-ERIOSTI Ora 20:00

Radio NETEDY organizon mbremje Festive per festat e Nentorit 28 dhe 29 nga ora 20:00 me DJ DJ ERIOSTI Deshira Muzikore Pershendetje dhe Urime kenaqesi pa fund. Ju mire-presim ne www.radionetedy.com

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thenje Filozofike .........

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
IMG_1644183954648.png
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
Mos e nënvlerëso fuqinë e idiotësisë njerëzore…
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
Kurajoja është të dish se çfarë mos të kesh frikë.

Platoni
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
“Një njeri është i suksesshëm nëse zgjohet në mëngjes dhe shkon në shtrat në mbrëmje, dhe brenda kësaj kohe ai e bënë atë që e dëshiron.”
– Bob Dylan
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017

“Nuk ka rëndësi se sa ngadalë ecën, rëndësi ka të mos ndalesh”

“E vetmja mënyrë për të bërë një punë të mirë është ta duash atë që bënë”

“Sukses është të shkosh nga një dështim në tjetrin pa humbur entuziazmin tënd”

“Ndërto ëndrrat e tua, përndryshe dikush tjetër do të punësoj ty për të ndërtuar të tijat”

”Çdo gjë ka bukuri, por jo të gjithë e shohin atë”

“Ka një mënyrë për të shmangur kritikat. Të mos bësh asgjë, të mos thuash asgjë, të jesh asgjë”

“Koha jote është e kufizuar, prandaj mos e shpenzo duke jetuar jetën e dikujt tjetër”

“Gjithçka që nuk të vret të bën më të fortë”

“Duhet të jesh ndryshimi që dëshiron të shohësh te të tjerët”

”‎Mos pritë. Koha e duhur nuk do të jetë kurrë”

“Bëj atë që do dhe paratë do të vijnë”

“Sa më shumë punoj, aq më shumë me fat bëhem”

“Ndrysho mendimet e tua dhe do të ndryshosh botën”

“Asnjëherë mos lejo që kujtimet e tua të jenë më të bukura se ëndrrat e tua”
“Do të shkoj kudo mjafton të jetë përpara ”

“Të gjithë vdesin. Por jo të gjithë jetojnë me të vërtetë”

“Nuk janë vitet e jetës tënde që kanë vlerë. Por është jeta jote në vitet që kaluan”

“Nëse në njëzet nuk mëson,
në tridhjetë nuk bën,në dyzet nuk ke,
atëherë në pesëdhjetë nuk do dish,nuk do bësh as nuk do kesh"

“Feja konsiderohet nga njerëzit e vërtetë, nga të mençurit e rreme dhe nga sundusit e dobishme”

“Nëse dëshiron diçka me gjithë shpirt, universi do të komplotoi për të ndihmuar ty ta arrish atë”

“Liria e një personi duhet të arrijë deri aty ku nuk shkel lirinë e të tjerëve”
 

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
6,075
"Kur njeriu kalon stadin e mbijeteses, fillon te filozofoje".
Sokrati.
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
“Feja konsiderohet nga njerëzit e vërtetë, nga të mençurit e rreme dhe nga sundusit e dobishme”
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja