Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Gëzuar Festat e Nëntorit / Mbremje me DJ-ERIOSTI Ora 20:00

Radio NETEDY organizon mbremje Festive per festat e Nentorit 28 dhe 29 nga ora 20:00 me DJ DJ ERIOSTI Deshira Muzikore Pershendetje dhe Urime kenaqesi pa fund. Ju mire-presim ne www.radionetedy.com

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thuaj dikujt nga NeTeDy .....faleminderit

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
Personit qe me solli ....thanx ??
 

Jana

I am not a follower, I am a leader.
Mbretereshe
Regjistruar më
Feb 9, 2021
Mesazhe
11,796
Falemenderit te gjith atyre qe me kan propozu e tjerve hiq 🤣
Pra flm fansat e mi jeni bo kallabllak 0% 😅🤣
 

Rrelse

Award
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
50,141
Faleminderit që më hodhe poshtë.
 

Pepsi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2020
Mesazhe
9,089
Falemenderit te gjith atyre qe me kan propozu e tjerve hiq 🤣
Pra flm fansat e mi jeni bo kallabllak 0% 😅🤣
Jena qe jena vetem
I fusim 1 te dashurume 37 minutshe sa me kalu kohen?
 

Jana

I am not a follower, I am a leader.
Mbretereshe
Regjistruar më
Feb 9, 2021
Mesazhe
11,796
Jena qe jena vetem
I fusim 1 te dashurume 37 minutshe sa me kalu kohen?
Ja tybe ma ka ftoh keq dashuria,nuk dashurohem me as me sekonda hiq🤣🤣
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja