• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Thuaj tre deshira.

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,226
Mosha
35
Location
Space
Ndodheni ne mes te shkretetires. Rruges duke ecur gjeni llampen e Aladinit me nje xhind qe thote qe do tju plotesoje 3 deshira.
Cilat jane ato? Ndajini me ne. :)
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Mesazhe
1,645
Do e kisha len aty ku e gjeta nuk besoj ne miracles:D (dikur besoja) tani sic I thon ktej to little to late
 

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
ANETAR ✓
Mesazhe
319
Mosha
33
1.O Zot jepu te varferve nga bolleku juaj i pa shteruar dhe largoi ato nga skamja e farveria
2. O zot Ndihmoi njerzit e semure sheroi ato sepse ti je i vetmi sherues dhe meshirues e meshirplote.
3. O zot Na mbro familjet tona shoqerine tone dhe njerzit qe na rrethojne e njohim nga suprizat e pa kendshme dhe jepu atyre shendet e harmoni midis njeri tjetrit.
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,990
Location
Tiranë
Të më riktheje në jetë dy familjarët e mi
Të më rikthejë në vajzë të vogël e të isha sërisht princesha e babait tim
Të jetoja larg botës së gigave.
 

Weda

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,247
Mosha
22
Deshirat e mia....uff nk para km kshu matriale vetem
tme kthehen ato njerez qe sjan me pran meje me shikojn nga lart ...e tgjej ndonje burre te mire se ngela murgesh 😊
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
-Ti ngordh ca me heshtjen time 🤦‍♀️
-Te lahem nudo te pakten nje here te vetme ne forum🤭
-Te iki te pakten nje here te vetme , ne kinemane virtuale , me shoqet e Mia😍🤭
 

Artiina

Heshtja flet sa 1000 fjal
PRINCESS
Mesazhe
3,207
Mosha
21
-Ti ngordh ca me heshtjen time 🤦‍♀️
-Te lahem nudo te pakten nje here te vetme ne forum🤭
-Te iki te pakten nje here te vetme , ne kinemane virtuale , me shoqet e Mia😍🤭
Edhe me dal nga shkretina se perndryshe asni nga kto nuk i fitooo po ngele aty flm
 
Top