• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Thuaj tre deshira.

Seyfert

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,303
Mosha
35
Ndodheni ne mes te shkretetires. Rruges duke ecur gjeni llampen e Aladinit me nje xhind qe thote qe do tju plotesoje 3 deshira.
Cilat jane ato? Ndajini me ne. :)

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,157
Me kthe tek familja ime.
Ndihmo femijet jetime, lypsaret e rrugve qe kane probleme fizike.
Dhe e treta nese them se di,do me besonit?! Eh.

Perseus

Llogari e mbyllur!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
385
1-jepju mend idioteve.
2-mbaji larg nga une idiotet
3-xhind idiot largohu nga une.

🤪🤪🤪🤪

Totoo

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
64
Mosha
24
1-Bring me back my angel
2-Shendet 😄
3-Me largo nga shkretetira, ndryshe si gzoj dot deshirat

Ledia

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,807
ma ruaj familjen nga cdo e keqe
mi rrit cunat me shendet dhe te lumtur
me jep shendet dhe force te jem afer femijet e mi ne cdo hap te jetes tyre

The-Cook

Account Is Deactivated Fuck off and Goodbye
I Rregjistruar/e
Mesazhe
403
Do e kisha len aty ku e gjeta nuk besoj ne miracles:D (dikur besoja) tani sic I thon ktej to little to late

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
325
Mosha
32
1.O Zot jepu te varferve nga bolleku juaj i pa shteruar dhe largoi ato nga skamja e farveria
2. O zot Ndihmoi njerzit e semure sheroi ato sepse ti je i vetmi sherues dhe meshirues e meshirplote.
3. O zot Na mbro familjet tona shoqerine tone dhe njerzit qe na rrethojne e njohim nga suprizat e pa kendshme dhe jepu atyre shendet e harmoni midis njeri tjetrit.