Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thuaj tre dëshira.

3 deshira
1. Te me fal zoti
2.Te jem ajo vajz sic do zoti per me dhen hakun prindve.
3.Te mos i kem be apo ti bej kur padrejtsi e lendim askuj,Nuk ka gje me te mire se te mbetesh ne mendje te njerzive si nje person i mire,e ska me keq qe dikush te tet mendoj se sa i keq ka qen aj person.
 
Deshira ime par esht qe te gjithë qe dua te ken shendet
Deshira ime e dytë është te kem sa me shumë lek
Deshira ime tret është te kem 1000 deshira tjera
 
Shendet
Familja mir
E te jem e lumtur
 
1. Të mbaroj fakultetin dhe të punoj në profesionin që kam zgjedhur;
2. Të bëhem e panvarur dhe të dal në shtëpinê time dhe tê jetoj vetëm, të mos ma kufizoj lirinë askush, as në veshje dhe të dal nga shtëpia kur të dua;
2. Të gjej dy ose më shumë shoqe që do i dua si motra;
3. Të jem shumë e pasur;
4. Të birësoj dy vajza;
5. Të punoj në një bibliotekë;
6. Të ndihmoj vajzat e dhunuara në familje;
7. Të dashurohem.

Janë më shumë se 3 dëshira po ska gjë. ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.