• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Tritoli në Vlorë/ Kamerat kapin dy autorë, familjarët të shokuar tregojnë tmerrin

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,976
Location
127.0.0.1


Pa kaluar as plot nje ore nga shperthimi i pare me tritol ne qytetin e Vlores, nje tjeter shperthim ndodhi ne zonen prane Bashkise se qytetit bregdetar.

Policia njofton zyrtarisht se lenda plasese e llojit tritol, u vendos orës 03:30, në lagjen “15 Tetori”, pranë portës së banesës së shtetasit G.Ç., 69 vjeç.

“Panorama” referuar ne burimet policore ben me dije se kamerat e sigurisë kanë kapur dy persona qe hidhnin lenden plasese jashte murit rrethues.

Nderkohe Report Tv ka folur me familjaret, qe jane te tmerruar per gjithe sa u ka ndodhur. Banorët e njërës banesë, burrë e grua janë dukur të terrorizuar nga shperthimi i forte i eksplozivit.

Atyre u ka rënë dera në tokë dhe iu është ndërprerë energjia elektrike menjehere. Në pamje duken dëmet e shumta materiale në pallata, si rënia e suvase dhe shkaktimi i disa gropave.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top