TrueCrypt

U

Universal

Guest
Per gjithe ata qe pelqejne privatesine e shenjte, nje nga programet me te mire aktualisht ne qarkullim,.
A jeni te shqetesuar qe keni plot USB dhe Disqe me te dhena te cilat padashur mund ti humbni, tja u vjedhin, apo ti harroni lart e poshte dhe keshtu informacionet tuaja dalin ne shesh.
A doni qe gjithçka qe keni ne kompjuterin tuaj te jete vetem e juaja dhe e askujt tjeter,
A doni qe kur transferoni nje dokument apo email te jete i fshehur.

Pikerisht kete pune ben ky program opensource.

Ky program aktualisht eshte kthyer teper problematik edhe per qeverite e vendeve te ndryshme te cilat tashme kane nje pengese shume te madhe te lexojne viber, whatsup, etj.
Fshehje totale nga cdokush.
Provojeni teper i lehte ne menaxhim.
 

`

Mesazhe
5,228
Vendndodhja
Burkina Faso
Kujdes kur luani me kte program, eshte teper i rrezikshem per ato qe se kuptojne. Mundesia me Enkriptu HDD eshte i larte gje qe ju detyron te Formatoni PC-n tuaj!
 
Top