Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Truth or Dare

November

Veni Vidi Vici
ANETAR ✓
Regjistruar më
Gush 17, 2020
Mesazhe
3,852
A jeni dakort?
Aq sa na lejon virtualiteti sigurisht..
E vertet apo sfide (pa cenuar asnjerin)
 
Last edited by a moderator:
Si funksionon , i need a teacher ?
bej tag ke do te pyesesh ose ti japesh nje sfide dhe pasi te zgjedhi cilen do, do i besh pyetje ose ti japesh sfide cfare te duash.

ps jam frymezuar nga temat e forumit ?
 
bej tag ke do te pyesesh ose ti japesh nje sfide dhe pasi te zgjedhi cilen do, do i besh pyetje ose ti japesh sfide cfare te duash.

ps jam frymezuar nga temat e forumit ?

Thnx for info, e vleresoj Loke ?
 
Nominoj @Fiore se nuk na ec muhabeti. Gjithashtu nominoj @NOUR se nuk ben pune shtepie.
Keto ishin dy nominimet e mija dhe se desh harrova qenke bere shume e mire sot Arbana. ?
 
@malokja mire do besh xhan titullin e temes ta besh dhe ne shqip,se disa e kuptojm e disa jo kkshtu qe eshte forum shqiptar :)
 
@malokja mire do besh xhan titullin e temes ta besh dhe ne shqip,se disa e kuptojm e disa jo kkshtu qe eshte forum shqiptar :)
ke te drejt zmr po esht emri i lojes i tille, u mundova ta shojegoj pak ne pershkrimin poshte ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.