Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Truth or Dare

T'zeza :D

Nga 1/10, sa jeni tsincerte ne forum?
 
Je Gezuar per vllain qe eshte me mu apo doje disk tj x te
 
Ne fillim te them te drejten jo se ti ishe me tip i levishem pak,por tani jashtezakonisht shume

Truth
 
Ne fillim te them te drejten jo se ti ishe me tip i levishem pak,por tani jashtezakonisht shume

Truth
Ca tboni me ndrru mendje

Kshu dukem mendjemadhe.arrogante
Aman jam me llastic se ty mbeso??❤️???????
 
Ca tboni me ndrru mendje

Kshu dukem mendjemadhe.arrogante
Aman jam me llastic se ty mbeso??❤️???????
Tka ndryshu.
Jo se je mendjemadhe po ke nje tip me te hedhur
Por tani je bere e mire tpakten nsyrin tim


Truth
 
Tka ndryshu.
Jo se je mendjemadhe po ke nje tip me te hedhur
Por tani je bere e mire tpakten nsyrin tim


Truth
Jo ska lidhje njeri pershtatet me cdo gje baze Te veprimeve varet ke and me ke njoft


Ke ngel me ndonje lend?
 
Jo ska lidhje njeri pershtatet me cdo gje baze Te veprimeve varet ke and me ke njoft


Ke ngel me ndonje lend?
Akoma jo pz
Pastaj nprivat nuk ngelet ?
Po pz po lodhem goxha dhe pak e stresume kohet e fundit jam,psiqikisht sjam nformen time me te mire

Truth
 
Ke dalë ndonjëherë natën nga shtëpia të takosh "Të dashurin" pa dijeninë e prindërve?

Të vërtetën.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.