Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Truth or Dare

A t'ka thane dikush ndonje gje keto ditet e fundit, e ti se ke pranu, se t'ka ardhe inati si ja qelloj, si e kuptoi, nga mori vesh :D?
 
Joo thjesht jam mez me nje shoqen time qe mendija e kisha shoqe por oshte thjesht nje interesaxhije !
 
Joo thjesht jam mezitur e zgenjyer me nje shoqen time qe mendoja e kisha shoqe por oshte thjesht nje interesaz
 
@Liber8 ne ckupt e mori vesh ma shpego me mir
 
@Liber8 ne ckupt e mori vesh ma shpego me mir

Ta zeme tka thene dicka, qe ti je habit nga e mori vesh? Dhe tka pyet a eshte e vertet kjo apo ajo, e ti e ke mohuar psh
 
A ka zbulu nje sekret tek mu do thuash apo une tek dikush tj
 
Ska lidhje a sekret a jo. Me rendesi tka pyet dicka qe ta vertetoje a ke thene apo a e ke bere, e ti e mohon aty per aty, sepse nuk e kupton nga e mori vesh
 
Se mar vesh hahaha nese ke ndonje gje me konkrete se kjo pytja e ndrlikuar me pyet ahahha
 
Se mar vesh hahaha nese ke ndonje gje me konkrete se kjo pytja e ndrlikuar me pyet ahahha

Qenke dehur :p

Ska gje, skam per momentin se skam deshire ti sikletoj njerzt :p
 
Se kuptoj temën?
 
Se kuptoj temën?
Te ben nje antar nje pyetje dhe ti zgjidh te thuash te verteten ose guxon e zgjedh te denohesh . Denimin e ben ai/ajo qe te ben pyetjen .
Pak a shume sic jane ca lojra ne tv qe thone o thuaj te verteten ose 1 teke konjak ose vez kokes ...?
 
Po ndaj nuk po kuptoja.

E vërtetë që je në Itali?
Po ti zgjidh te verteten apo do guxosh nje denim qe te jipet.

Tema: tani jam ne shqiperi momentalishtt, por ne itali shkoj e vij,
 
Të vërtetën pra

Ps: akoma se kuptoj☹
 
Të vërtetën pra

Ps: akoma se kuptoj☹
Mesa dij un, sht kshu truth or dare, smth un them truth ti me bo pytje nderkohe qe me bon pytjen do e shkrush dhe vet nese don te thuash te vertetn dmth do shkrush truth, ose nese don nje denim dhe shkruan dare

Psh te verteten thash un, po te pytja jot duhet shkrush mbasi bon pytjen poshte do shkrush dhe ti truth or daŕe, ne varesi ca shkruan ti anetari posht do te pyesi ose do t japi denim varet
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.