• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Turp Apo Dashuri??

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,348
Mosha
27
Mendoni per nje cast sikur te zbulonit qe

Partneri/partnerja juaj ka patu nje te kaluar
Te pahijshme para se te njihej me ju?


Cfare do te ndjenit TURP apo XHELOZI??
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,348
Mosha
27
Une do te ndjeja turp per vete
Qe paskam qen kaq e trash dhe pa tru
Sa se kam kuptuar,ose te pakten nuhatur,se ne femrat njihemi dhe per intuit.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,122
Turp per cfare ?? Se kam bredh qershi me qershi. O skam lene peme pa bredh une
Majmun i keq kam qene. Vec bananes jo larggggg e ca lidhja ka kjo për turp ?? Sduhet ti interesoje e shkuara ime. Ose mua e shkuara e saj.....
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,122
Hajde zihemi bashke kur te dush dhe qysh te duash nga mezi e siper godit ku te doje qejfi
Mes e poshte jooooo
Se jam hall se na demton pasurine familjare pastaj
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,994
Location
Tiranë
Askujt nuk i intereson e shkuara e gjithesecilit prej nesh, madje kur ben gabime meson prej tyre, e rendesishme eshte qe te mos ndjesh turp nga partneri sepse ka meshkuj qe ndihen ne siklet kur njihen me nje femer ku ka gjasa te tregohet "me gisht" drejt saj.

Te kete besim dhe me koken jo pas cdo gje ecen mbare e mire.
 

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,391
Nuk do ndjeja turp, e shkuara esht e shkuar.
Cdo,njeri ka pasur nje te shkuar.
Nese do ta mesoja te kaluaren e tij do ndjeja dashuri me shume.
Njeriu nuk gjykohet per shkak te shkuares.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Weeeee ca bohet ke tema ime.
Wuiiiiiii sa jam pjek tani o zot 😂😂😂😂😂😂
@Senseo mos me luaj se e di cfare do me thuash.
 
Top