Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Unë jam...

Unë jam 28
Sillem dhe veproj në situata komplekse si 58, 68 etj..
Dashuroj si 18?
 
Une jam serioze me ata qe si njoh, nuk i afroj kollaj njerezit dhe pergjithsisht me etiketojne mendjemadhe, por me kalimin e kohes duke me afruar tregoj tipin tim te shoqerueshem funny gallate ndihmoj bejme budalliqe diskutojme tema dhe kjo me ndodh me njerez qe kane nje fare niveli kulturor qe kam per ca flas qe me kuptojne batuten ironine spontin. Jam realiste nuk enderroj dhe nuk habitem nga fenomenet. Me pelqen te shoh vende te reja te provoj gjera te reja por pa dale nga ajo qe me ben komforte. Me pelqen te kaloj kohe ne rrjete sociale por edhe te lexoj! Me pelqen detiiii dhe vdes per Vloren ?
 
Shum selektiv, kokforte, mendjemadh me kan thon, por kjo mendjemadhesia vjen nga fjalet e njerezve qe si jap koefidenca!
Por kush me njef, ato pak qe me njofin e din tipin tim!

P.s per me shum informacion kontaktoni ne... ??
 
Noah !
Femija dikujt !
Vella i dikujt !
Mbeshtetje per dike tjeter !
Rival i disave !
Nje njeri i mire per disa !
Nje leg en a me shume per disa te tjere!
I dashuri i ndonjeres !
Vartesi i dikujt , epror per disa te tjere!
Jam nje njeri si te gjith por i ndryshen per te gjith !
Ketu ne forum jam thjesht nje antar per ato qe nuk kan arrit te me njohin. Per disa daja e per disa hamshor !
Une jam gjith keto gjera bashk.
Por vec une e di se si e se ku “jam” .
 
Prishtinali
Tip i shoqerueshem, por shoqerise i jap fund kur mendoj se sme vleresojne apo mundohen tme shfrytezojne.
Nshume gjera behem kinse skam sy e vesh, ne realitet e di edhe kur genjejne e mendojne se mkane genjyer, nuk ua prishi qejfin, i le te mendojne ashtu.
 
Un jam shofere pa saber iq bre ?
 
Une jam tu ec
 
Unë jam i komplikuar ?
 
Une jam shtrire e po qeshi cka po lexoj ?
 
Une jam ka lexoj nje liber ne frangjisht dhe me beri pershtypje nje fraze:

Perkthimi i ti eshte ky:
Nese e ushqen nje njeri 20 vite, dhe 1 dit harron ose ke nje hall e ske mundesi, do te shane sepse ke harruar nje dite, duke mos e ditur arsyen tende!
——
Nese ushqen nje Qen nje here te vetme, ai terjeten s’do te te harron!
 
SHPIRT!
Kshu me thone:p
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.