Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Unë jam...

Nje femer e fort .. e sukseshme dhe plot ambicie per jeten..
 
Temat u bashkuan kane te njejten kuptim

Tema:

Une jam @Hera
Une jam nje femer qe linda e lire e vdes e lire
Une jam ajo qe asnje nuk e kupton kur qesh apo qaj ne te vertete
Une jam ajo qe e shijoj jeten deri ne piken e fundit ashtu si dua une jo si duan te tjeret e si duhet
Une jam ajo qe se njoh faljen se as harroj
Une jam ajo qe nuk urrej por largoj ato qe mundohen te me shkelin
Une jam ajo qe dashuroj me gjithe forcen e shpirtit
Une jam ajo ja lejoj vetes te gabojnë sepse s'ka njerez te pagabueshem
Une jam një njeri shume i thjeshte
 
Last edited:
Une jam @Fiore , e kam vendosur kte nick ne respekt te dikujt qe tashme nk jeton me!
Kam kaluar e jam dermuar ne shume stuhi.. kurrizi im e di!
Jam e drejte, besnike e dashur!
Jam kokrra e ironikes,!
Marr cfare dua e cme takon!
Ve kufijte e mi e kush mi cenon , e peson!
Jam e qeshur, por jo sexi e as e bukur!
Dhe lashe embelsiren ne fund: kam nje familje te mrekullueshme!
 
tab.PNG
Une jam PROTESTUES.
Nga ata te qetet,pa sharje, pa thyerje, pa dhune. Ai qe kam zgjedhur te jetoj dhe ti rris femijet e mi ne kte vend, pa u kerkuar miqve qe kam jashte tme bejne nje vend dhe pa aplikuar per llotarine Amerikane. Jam nga ata qe eshte genjyer shume here, shume here kam bere sikur kam besuar, sic bera sikur besova qe Gledis Nano do jete me mire se Ardi Veliu. Shume here kam heshtur dhe kur me kane ofenduar, por sdo hesht dhe do mbroj dinjitetin tim, qofte dhe me molotov heren tjeter. Ne fund te fundit pak fytyre me ka mbetur akoma.
Kush jane keta me kapele dhe kapuca?
Keta jane ata 200 lekshat e antikrimit dhe antiterrrorit qe hyjne ne veprim sapo bie erresira dhe arrestojne njerez qe jane duke ndenjur kot ne trotuar ose jane duke ikur ne shpi. Jane ata qe bejne sherbime orar pa orar me urdher te shefit nderkohe qe grate e motrat u shkapershqyhen cepave. Jane ata qe kur i vrasin si qente rrugeve (qente me dhimbsen, kta jo) quhen heronj dhe femijeve u lidhet nje pension lemoshe.
Kjo pra eshte Shqiperia. Vendi ku ai qe e paguan per te te mbrojtur te terheq zvarre neper asfalt. Dhe pse? Sepse ti del ne rruge dhe kerkon te drejten,dhe per ate, dhe per femijet e atij.
Megjithate Shqiperia do behet,nga ata qe u rrjedh akoma gjak neper vena!!!
 
Une jamm....

Une jam une kjo qe me lexoni nje vajze me emrin Sarah e ndjeshme per gjithcka nje vajze qe qeshi dhe qaj ne te mire dhe ne te keqe, nje vajze qe nuk me njohin disa prsona , nje vajze qe bej master viti i fundit, qe kam kryer fakulltetin, nje vajze qe e du drejtesine po drejtesi kete koh rrallee ska , nje vajze qe bej mire e shum here gjej keq nga dikush, nje vajze qe me lendojne, dhe nje vajze zemer mire qe i respektoj dhe me resoektojne...

Kaq. Ju pershendes
 
Une jam @Fiore , e kam vendosur kte nick ne respekt te dikujt qe tashme nk jeton me!
Kam kaluar e jam dermuar ne shume stuhi.. kurrizi im e di!
Jam e drejte, besnike e dashur!
Jam kokrra e ironikes,!
Marr cfare dua e cme takon!
Ve kufijte e mi e kush mi cenon , e peson!
Jam e qeshur, por jo sexi e as e bukur!
Dhe lashe embelsiren ne fund: kam nje familje te mrekullueshme!
Kokrra e ironikes 😈
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.