Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vaj të nxehtë në vesh e varrosje në kasollen e bagëtive, si i vranë vjehrrat këto nuse shqiptare

Alboy

What????
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 26, 2017
Mesazhe
5,377
Konfliktet mes nuses dhe vjehrrës kanë qenë dhe do të vijojnë të jenë përherë një prej pikave më të nxehta e debateve më të mëdha brenda familjes.
Në shumë raste ato kanë përfunduar edhe si mos më keq, me vrasjen e njërës apo tjetrës. Më poshtë do të gjeni 5 rastet më të tmerrshme të vrasjes së vjehrrave nga nuset, të renditura nga Albeu.
Janë të gjitha ngjarje që kanë ndodhur në Shqipëri, duke nisur nga helmi në kos, tek vaji i nxehtë në vesh apo edhe vrasjet me thikë.
Hysnie Hoxhallari, 2018 – Historia e dashurisë e Hysnies dhe të riut 26 vjeç nga fshati i saj i lindjes përfundoi në tragjedi. Vetëm dy ditë më parë policia vuri në pranga Hysnie Hoxhallarin dhe të dashurin e saj për krimin makabër në Vlorë, ku nënë e bir, përkatësisht vjehrra dhe burri i Hysnies, u vranë dhe më pas u dogjën në banesën e tyre. Shkak për këtë krim barbar ishte fakti se Olsi Hoxhallari ishte kthyer nga Greqia dhe kështu Kasëm Pirjasi, i dashuri i gruas, nuk po mundej më ta takonte Hysnien.
Elda Tanushi, 2017 – Elda Tanushi tentoi të vriste vjehrrën e saj duke i helmuar gotën e kosit,në korrik të 2017-ës. Vjehrra, Arjana Stafa, i kishte kërkuar nuses një gotë kos për t’u freskuar, por ajo shpëtoi dhe e denoncoi të renë në polici. Gjatë dëshmisë vajza deklaroi se vjehrra e keqtrajtonte ndërsa vjehrri e kishte ngacmuar seksualisht.
Xhemile Skuka, 2013 – Xhemile Skura vrau vjehrrën e saj duke i hedhur vaj të nxehtë në vesh, në shkurt të 2013-ës në Hotesh të Dibrës. Ajo tentoi ta vriste duke i hedhur vajin e nxehtë në vesh teksa viktima flinte, por nuk e ka arritur një gjë të tillë pasi të moshuarës i ka dalë gjumi. Duke qenë se planet nuk i shkuan siç kishte planifikuar, 30-vjeçarja e masakroi vjehrrën e saj me mjete të forta. Por jo vetëm kaq, Xhemilja me ndihmën e kunatës, 25-vjeçares Hike Skuka, e varrosi vjehrrën në kasollen e bagëtive.View attachment 9057
 
Ruhu ledia ose nxirri cunat ne shpi te vetvet

Hahahahaha
 
A ke mundsi ta largosh jashtet, shtetit fare :)
 
Shihni.Me keto shembuj mesohen nuset shqiptare.Iu mesojne se vjehrra eshte ajo kucedra qe te do vetem te ligat.Si nuk u be njehere kjo Shqiperia jone
 
Opo ktyne ju do qep aI muhabeti. E ti futesh ne furre pjekjeje
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.