• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Vajza kshu do ju shikoje vjehrra per here te pare

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Soul

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
741
Nje shkodran zuri miqesi me gjirokastrit
Shkoi gjirokastriti ne shtepine e shkodranit ,e shkodrani e priti me te ngrene sa ska me mire...
Pas disa kohesh shkon shkodrani ne shtepine e gjirokastritit
Gjirokastriti nxori buke,djath e raki
Nderkohe duke ngrene hyn e shoqja e gjirokastritit ne dhomen e ngrenies dhe pyet:
-burr,ta sjell pulen?
-jo moj grua jo, i pergj burri
Pas pak vjen serisht gruaja
-burr,ta sjell pulen?
-prit dhe pak moj grua..
Vjen serisht gruaja
-burr ta sjell tani pulen.
Shkodrani nuk duroi me e tha
-po sille mor mik pulen se na griu zorret kjo rakia me djath.
Hyn gruaja ne dhome me nje pule te gjalle ne dore
Shkodrani i habitur pyet:
-po se pulen e gjalle more mik?
Gjirokastriti i pergjigjet
-po te gjalle more mik qe te mbledhi therrimet..!
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Ka ene kshu.........IMG_6670.PNG
 
Top