Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja...

Atehere po paragjykon
Une nuk kam pse paragjykoj !
Po flas isha nje dit tbukur mbrapa teatrit vjet me duket ,e aty mbazdite rrija shpesh me shoqet se mhb aty edhe kemi qen grup gocash shoqja ime po hante banane ne tjerat fara edhe chips ..nja 2 djem .. kalun aty o si e hap o si e mbyll ja lan ne fyt te shkretes ?‍♀️
 
Une nuk kam pse paragjykoj !
Po flas isha nje dit tbukur mbrapa teatrit vjet me duket ,e aty mbazdite rrija shpesh me shoqet se mhb aty edhe kemi qen grup gocash shoqja ime po hante banane ne tjerat fara edhe chips ..nja 2 djem .. kalun aty o si e hap o si e mbyll ja lan ne fyt te shkretes ?‍♀️

Pra tani bjen nkundershtim me veten tende me heret kur the s'di ca mendojne kur t'pyeta. Une per ata e parashtrova pyetjen, sa e hani me ves xD

Sdq flm
 
Pra tani bjen nkundershtim me veten tende me heret kur the s'di ca mendojne kur t'pyeta. Une per ata e parashtrova pyetjen, sa e hani me ves xD

Sdq flm
Thash muuu sme ka ndodh....qe te isha ne rast e shoqes....por kam par qe kan mendje perverse !
Se une ju hedh bananen surratit po ? zot ne ruj mend ! Por nga ky rast mendojn qe jan pervers amn me muuuu fakt sme ka ndodh
 
A ju ndodhe qe sekretet e juaja ti ndani vetem me nje shoqe, apo me më shume se nje? Me fjale tjera, a ndodhe qe ca sekrete ti di njera, ca tjetra, nese po, perse ?
 
Midis nje te pasuri mbi 30 dhe nje pa shkolle mbi 25 ke do zgjidhnit ?
 
A ju ndodhe qe sekretet e juaja ti ndani vetem me nje shoqe, apo me më shume se nje? Me fjale tjera, a ndodhe qe ca sekrete ti di njera, ca tjetra, nese po, perse ?
Sekretet e mia e para nuk i ndaj me asnjë shoqe. Kështu që jo, nuk më ndodh. ?
 
A ju ndodhe qe sekretet e juaja ti ndani vetem me nje shoqe, apo me më shume se nje? Me fjale tjera, a ndodhe qe ca sekrete ti di njera, ca tjetra, nese po, perse ?
Përveç nënës time asnjë shoqe nuk mi di sekretet...
Se harrova,nuk kam shoqe fare?
 
Cila eshte ajo gje e cila te jep kurajo dhe shprese, te ngjall optimizmin ne jete nga momenti kur zgjohesh nmengjes?
 
Asnjërin nga të dy,atë që më do zemra.Mosha është thjesht shifër...

Deri ne cfare moshe do tkishit pranuar partneri yt i ardhshem te jete me i moshuar bie fjala ?
 
Kush eshte kryetari pyetje ktu ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.