Vazhdoni fjalinë

Ergia

Anetar i ri
ANETAR ✓
PRINCESS
Mesazhe
208
Mosha
31
Vendndodhja
tirane
.... I kishte syte e sa here e shikoja dehesha, zhytesha thelle , sa thellesia e detit , sa largesia e tij...

P.S eshte fjalii , jo fjale!
 
M

Miiqtel_M7

Guest
Largesia ndikonte ne prekje..ne ledhatime..ne puthje..ne perqafime por asnjehere ne zemer ,, ne ate zemer qe e donte me shum se gjithcka aq sa te bente cmenduri per te...
 
M

Miiqtel_M7

Guest
...cmendurite per te vazhduan deri ne momentin qe ajo i tha Shiko perpara por kurre mos me Harro...
 
M

Miiqtel_M7

Guest
...mos me Harro sepse deshmitare e vetme e dashurise sone ishte Hena e nese me Harron mua harro dhe Henen, simbolin e nates...
 

Rrelse

Kuksiane
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
29,681
Vendndodhja
F.C. Internazionale
...e vështirë të ndjehesh fëmijë
kur prindërit më s’janë...
 

Ergia

Anetar i ri
ANETAR ✓
PRINCESS
Mesazhe
208
Mosha
31
Vendndodhja
tirane
.... Afer teje te japin dashuri mbeshtetje e atehere kur ti se meriton..
 

Ergia

Anetar i ri
ANETAR ✓
PRINCESS
Mesazhe
208
Mosha
31
Vendndodhja
tirane
...mos me fut me ne mendime te lodhshme, kam etje per ty , per te tashmen tone! Nuk dua me kujtime, dedikime....
 

Rrelse

Kuksiane
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
29,681
Vendndodhja
F.C. Internazionale
çdo zjarr që dikur ndizja shkujdesur,
shuante diçka në shpirtin tim…
 

Rrelse

Kuksiane
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
29,681
Vendndodhja
F.C. Internazionale
une bera gabime....desha me te vra ty e vrava zemren time....
 
M

Miiqtel_M7

Guest
..fundi nxorri dhe fjalen qe su tha kurre ne bisedat e mbremjeve .. Ishte ajo fjale e fundit qe i dha fund gjithckaje...
 

Ergia

Anetar i ri
ANETAR ✓
PRINCESS
Mesazhe
208
Mosha
31
Vendndodhja
tirane
... U pendova por kthim pas nuk ka me? Na mbetet te urojme nj tj te jemi te lumtur , te lumtur diku tjeter, me dike tjeter..,,
 
M

Miiqtel_M7

Guest
...ai dikush uroj te te thote fjalen qe mua sma zuri kurre goja..
 
Top