Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vazhdoni fjalinë

Mbaji ata qe dashuron prane vetes, thuaju duke mermeritur se sa shume ke nevoje per ta, dashuroji, sillu mire,gjej kohen per ta, thuaju "me vjen keq", "me fal" , “faleminderit” dhe te gjitha fjalet e dashurise qe di. Asnjeri nuk do te te mbaje mend per mendimet e tua te fshehta....
 
  • Pëlqej
Reactions: d3n
por per vemendjen dhe dashurine qe i dhurove personit qe thell thell e doje me shum se jeten. Prandaj mos prit me, beje sot, sepse e nesermja ndoshta nuk vjen kurr....
 
Kerkojme nje strehe te re , te jemi vec un e ti larg gjithckaje qe na rrethon...
 
... dhe te shkrihemi ne nje trup te vetem, ashtu si dielli dhe hena behen njehere ne mijera vite...
 
Jete te mbushura plot e perplot me ndienje e cila ...
 
... perplaset pa pushim ne dyert e mykura e te vuajtura te harreses...
 
Ah kjo harrese e mallkuar...
 
....e cila na "harroi" për të mos u harruar kurrë, më ndjej, më shiko, më prek dhe më thuaj që nuk ekzistuam kurrë.
vetëm atëhere do jemi gati....
 
....per te hedhur hapat e nje rruge te re, jete te re, dhe dashurie te re...
 
...dashuri e cila po nuk u kujdesëm për të si për një lule në saksi do vyshket shumë shpejt, e atehere do themi: ....
 
...qe mua me mori malli qe tani..
 
...me atë mendim në kokë rend me vrap tek dhoma e gjumit, kur ç'të shoh! Ti je me një tjetër. O zot o perëndi më ndihmo të ruaj qetësinë dhe mos më lër të bie në grackë, dal me vrap nga dhoma si një qengj i trëmbur nga ujku dhe .....
 
.....ja fute kot....:p
 
....lere se kote, por kur dal nga dhoma ja fus Gon Kalaja tallawa tuke tuke, pastaj ja fus naj corona aty edhe ja fus gjume :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.