• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Vdes DJ i famshem "AVICII" ne Oman

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1


Artist, DJ dhe producent Tim Bergling, a.k.a Avicii, vdiq këtë pasdite në Oman, sipas një deklarate nga përfaqësuesi i tij. Ai ishte 28 vjeç.

"Është me dhimbje të thellë që ne shpallim humbjen e Tim Bergling, i njohur edhe si Avicii," thuhet në deklaratë. "Ai u gjet i vdekur në Muscat, Oman këtë të premte pasdite lokale kohë, 20 prill. Familja është shkatërruar dhe ne i kërkojmë të gjithëve që të kënaqin respektin e tyre për privatësinë në këtë kohë të vështirë. Nuk do të jepen deklarata të mëtejshme. "

Ai kishte dalë në pension nga shfaqja live në vitin 2016, duke përmendur arsye shëndetësore. Ai kishte vuajtur nga probleme shëndetësore për disa vjet, duke përfshirë pankreatin akute, pjesërisht për shkak të pijes së tepërt. Ai kishte fshikëzën e tëmthit dhe shtojcën e tij të hequr në vitin 2014.

Ai ka postuar deklaratën e mëposhtme në faqen e tij të internetit vitin e kaluar:

"Ne të gjithë kemi një pikë në jetën tonë dhe në karrierën ku ne kuptojmë se çfare Çështje më së shumti tek ne.
Për mua është duke krijuar muzikë. Kjo është ajo për të cilën jetoj, atë që mendoj se kam lindur për të bërë.

Vitin e kaluar unë e lë punën live, dhe shumë prej jush mendonin se ishte ajo. Por fundi i jetesës kurrë nuk do të thoshte fundin e Avicii ose muzikën time. Në vend të kësaj, unë u ktheva në vendin ku kishte kuptim të gjithë - studio.

Faza e ardhshme do të jetë të gjitha për dashurinë time për të bërë muzikë për ju djema. Është fillimi i diçkaje të re.

Shpresoj se do ta shijoni sa më shumë që unë. "
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Per tecgjithe pijanecet lexojeni :) pini po mos abuzoni

Cuna pija e teper ju ngre tensionin e kenaqesine shpejt.....

Por ul shume shpejt gjera te tjera......

Mthoni varet pushka be mur ne moshe te re ???
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
 
Top