Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vdes DJ i famshem "AVICII" ne Oman

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,936
avicii.jpg


Artist, DJ dhe producent Tim Bergling, a.k.a Avicii, vdiq këtë pasdite në Oman, sipas një deklarate nga përfaqësuesi i tij. Ai ishte 28 vjeç.

"Është me dhimbje të thellë që ne shpallim humbjen e Tim Bergling, i njohur edhe si Avicii," thuhet në deklaratë. "Ai u gjet i vdekur në Muscat, Oman këtë të premte pasdite lokale kohë, 20 prill. Familja është shkatërruar dhe ne i kërkojmë të gjithëve që të kënaqin respektin e tyre për privatësinë në këtë kohë të vështirë. Nuk do të jepen deklarata të mëtejshme. "

Ai kishte dalë në pension nga shfaqja live në vitin 2016, duke përmendur arsye shëndetësore. Ai kishte vuajtur nga probleme shëndetësore për disa vjet, duke përfshirë pankreatin akute, pjesërisht për shkak të pijes së tepërt. Ai kishte fshikëzën e tëmthit dhe shtojcën e tij të hequr në vitin 2014.

Ai ka postuar deklaratën e mëposhtme në faqen e tij të internetit vitin e kaluar:

"Ne të gjithë kemi një pikë në jetën tonë dhe në karrierën ku ne kuptojmë se çfare Çështje më së shumti tek ne.
Për mua është duke krijuar muzikë. Kjo është ajo për të cilën jetoj, atë që mendoj se kam lindur për të bërë.

Vitin e kaluar unë e lë punën live, dhe shumë prej jush mendonin se ishte ajo. Por fundi i jetesës kurrë nuk do të thoshte fundin e Avicii ose muzikën time. Në vend të kësaj, unë u ktheva në vendin ku kishte kuptim të gjithë - studio.

Faza e ardhshme do të jetë të gjitha për dashurinë time për të bërë muzikë për ju djema. Është fillimi i diçkaje të re.

Shpresoj se do ta shijoni sa më shumë që unë. "
 
Per tecgjithe pijanecet lexojeni :) pini po mos abuzoni

Cuna pija e teper ju ngre tensionin e kenaqesine shpejt.....

Por ul shume shpejt gjera te tjera......

Mthoni varet pushka be mur ne moshe te re ???
 
So so so sad about this :(
RIP : (((
 
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.