Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vëllezër edhe motra, Shqiptarë dhe minoritarë,ju përshëndes me zjarr nga zemra të gjithë ju. Kush do më japi 4000 euro, tja kthej 40000? .

Ju kujtoni se ata që janë pa këmbë e pa sy do ta cojnë përpara Shqipërinë, prandaj jeni gati të mblidhni brenda një dite paratë që ju duhen. Mirë bëni ,nuk bëni keq,por unë kam parë të mblidhen lekë brenda një dite edhe për sharlatanë dhe karagjoza. Ju mendoni se artistët që mund të japin dicka,nuk vlejnë asgjë. Japonezët shkulen nga ana e anës, dhe shkojnë në Austri për të parë vendin ku ka lindur Johan Spyri, autorja e librit "Heidi". Ju nuk doni që në Shqipëri të krijohet një art me vlerë,që ti bëjë të huajt ta kthejnë kokën nga ky vend. Nejse, punë për ju. Unë po e le me kaq ,se u lodha me juve. Nuk kam as nerva, as kohë. Nesër jam prapë në punë, të marr ato pak lekë për të paguar qiranë në një hotel të ndyrë grek ne Gumenicë. Unë, biri i një qytetareje greke dhe një qytetari shqiptar, tani nuk jam as grek as shqiptar. Të dyja palët ma bërën naftën. I lutem administratorit ta fshij këtë postim timin. Nuk jam as hajdut ,as aventurier. Ndihmë kërkova,dhe nuk e mora. Tash për gallatë ,është kot të vazhdojmë.
Pranaj ste nimojm sot se kena hall mos shkulen kinezet nga ane e anes e vin shqipni me pa ku ke lind ti e skena ku me i majt e ca me i tregu. Jena me men?‍♂️
 
Kush do mjapi mua 20.000£ sa tboj edhe une nje shpi bari se spo u çaka ndryshe??‍♂️?
Me tha dikush nese don me bo djal duhet me pagu Ni mjek ne turki 20 mi fronga .. ateher mi gjej Kur te rritet djali ti pagun 50 mi frong ?????
 
Pranaj ste nimojm sot se kena hall mos shkulen kinezet nga ane e anes e vin shqipni me pa ku ke lind ti e skena ku me i majt e ca me i tregu. Jena me men?‍♂️
Do vin kinizet te shohin ky ka lind ky harrakati qe as vet spo e dika a ne shqiperi a greqi ???
 
@Harrakati meri kredi aq para.

Ate shume nuk ta jep njeri borxh aq kollaj.
 
Jo cdo kush te ndihmon sot por nuk me duket asapk e drejte qe personi @Harrakati ( dhe pae hera q qe e lexoj) te ofendohet ne kete forme. Foli, kerkoi dickae miresjlljeje dhe e till duhet te jet dhe pergjigjigja ndaj tij.
 
Jo cdo kush te ndihmon sot por nuk me duket asapk e drejte qe personi @Harrakati ( dhe pae hera q qe e lexoj) te ofendohet ne kete forme. Foli, kerkoi dickae miresjlljeje dhe e till duhet te jet dhe pergjigjigja ndaj tij.

Ke naj leke me dhene ?
 
Ka rob qe besojn ka sa dush leje ca bojn si nisha ?
 
Jo cdo kush te ndihmon sot por nuk me duket asapk e drejte qe personi @Harrakati ( dhe pae hera q qe e lexoj) te ofendohet ne kete forme. Foli, kerkoi dickae miresjlljeje dhe e till duhet te jet dhe pergjigjigja ndaj tij.
Komplimente Zysh Teuta ? po a kerkohen lek ne 2021 ? te veni im lale te vjedhin proshuten nga sanduici ????
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.