Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vendet dhe Udhëtimet ? ☀️ ???? ?????

@Eniueda na e thuj ktu moj ta dime dhe ne qe jetojme me endrra angleze?
Prit i here se kemi muhabet :p

Vertet pse shkojn kto me kamion dhe paguajn gjith ato lek dhe shkojn per te fituar ama pa Dokumenta, dmth rriziko ti kthejn prap 50%
Ska logjik kjo?!
Rastet me te kthy jan te rralla , shumica vazhdojne punojne dhe bejne lek te papare.
 
Liqeni i Pogradecit me ka ngelur ne mendje.
Sidomos gjate darkes kur shihej ndricimi i henes nga larg.
E kam peng te bej nje udhetim ne,Lindjen e Mesme.
Dubai,zemra ime:(:(.
 
Kom qen ne Dubai,Itali,Gjermani,Monte-Carlo Turqi,ShBA,dhe Rusi qe shkoj shpesh. Do ju rekomandoja Dubai o super. Dhe spanje pres te shkoj se shpejti.
 
Dubai & usa Jane dy nga vendet qe nuk me terheqin per te udhetuar .

Ne mendje kam qe Te vizitoj per ca dite , Izraelin.

Europes i kam René pothuajse gjithandej ... me avion & me makine ,po ashtu edhe ne Karaibe iki rregullisht . Ngelet per tu vizituar Azia & Afrika .
 
Kom qen ne Dubai,Itali,Gjermani,Monte-Carlo Turqi,ShBA,dhe Rusi qe shkoj shpesh. Do ju rekomandoja Dubai o super. Dhe spanje pres te shkoj se shpejti.
Lum si ti?
 
Hapsira mbetet destinacioni im, e dashuroj?
 
Unë dua të udhëtoj në panel të forumit
Të jem unseen e të lexoj fshehtas pv-të, maroj, ëndërr e kam.??
 
Unë dua të udhëtoj në panel të forumit
Të jem unseen e të lexoj fshehtas pv-të, maroj, ëndërr e kam.??

Ta plotesoj une endrren me shume dashuri, vetem se do duhet te kerkosh ndjese publike sepse pv-te nuk do i lexosh dot.
He si thua, e ben dot?
 
Ta plotesoj une endrren me shume dashuri, vetem se do duhet te kerkosh ndjese publike sepse pv-te nuk do i lexosh dot.
He si thua, e ben dot?
E di që slexohen. Është ëndërr në sirtar?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.