Vendet me te bukura qe duhet te vizitoni ne Shqiperi.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Javen e kaluar vizitova Belshin dhe me pas liqenin e Banjes ne Gramsh. Destinacioni i ardhshem besoj se do jete Berati dhe Karavastaja. Kismet nga fundjava ti vizitoj. 😊
 

Sole

Zikalter ⚫🔵
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
5,487
Berati me pelqeu shum
Kam pak qe kam qene
Kohet e fundit
 

CoVid-19 [ALB]

Top