Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Vendi juaj i preferuar

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
2,291
Pëlqime
2,748
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Vendi im i preferuar e
Dihet
Dermënas/Fier


Diss @molecule
 

Jupiter666

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 9, 2020
Mesazhe
819
Pëlqime
459
Pikë
63
Shpella e arushes me ba dashni me arushen e me lan shtatzan nje Zan...
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
31,450
Pëlqime
42,314
Pikë
113
Location
?? & ??
skam shum preferenca mjafto me qen me robt e mi e boj rahat kudoqofsha. Vendi lindjes ngel i preferumi tjeret jan kalimtar guri rond nven tvet thohet ?
 

Ela92

Scorpio
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 22, 2020
Mesazhe
80
Pëlqime
55
Pikë
18
Mosha
28
Ne Vlore ♥️
 

Attachments

 • D909EB77-C9D2-47B2-8D36-26F0F170CF2E.jpeg
  D909EB77-C9D2-47B2-8D36-26F0F170CF2E.jpeg
  2.2 MB · Shikuar: 1
 • 90871D90-2203-4EB1-AB3F-E8C7CA0D2597.jpeg
  90871D90-2203-4EB1-AB3F-E8C7CA0D2597.jpeg
  67.4 KB · Shikuar: 1
 • BF003B57-900F-4D23-A6C3-BC6CC3594513.jpeg
  BF003B57-900F-4D23-A6C3-BC6CC3594513.jpeg
  4.9 MB · Shikuar: 1
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top