Vendi ku do të donit të jetonit dhe pse ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Kontributor
Mesazhe
10,512
Location
Askund
Ne ndonje planet tjeter (Jupiter/Saturn kto ).
Gjithsesi e kam then qe preferoj Australine.
Por uroj te mos perfundoj ne ndonje shtet te EP.😠😠😞
 
Top