Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vendi ku do të donit të jetonit dhe pse ?

Ne Shqiperi, por ne nje Shqiperi ku gjerat ecin perpara dhe jo me kete qe eshte aktualisht
 
Toscana,Itali
 
Sikur infrastruktura e Shqiperise te ishte me e mire, rruge uje e drita, do ishte shume bukur te jetoje afer bjeshkeve.
Te kishe dhe mjetet e duhura per jetes, toke pjellore po, do ishte kendeshem.
Shqiperia malet I ka shume te bukura.
Larg stresit, privatesi ne maksimum, ajer I fresket. Gjeje dhe nje nuse te mire dhe e e flije mendjen.
 
Leket i bone shpejt vllai une akoma spo gjej rahat tkisha arll ene un ?

Tema; durres
Ca lekesh kam bo amon ?
Ktu jetohet per shum arsye !
Ishalla e arrin t vish sa me shpejt dhe tjetosh i qete ?

Tema: DURRES
 
Larg nga planeti toke.
Endrra ime e madhe eshte te jetoj larg nga toka, hapsira me intrigon pafund.
 
ne vancuver te kanadase eshte nje vend me kulture dhe nje vend i mrekullueshem
 
Jeta me cuar jetoj perkohsisht ne disa vende.... por dhe pushimet ne disa vende.....

Ku me pelqen te jetoj ???

Ne Shqiperi......
Po po e lexuat mire
Ne shqiperi......


Ku ka vend me te mire ne bote besoj me te mire se shqiperia.....
Pse do thoni ju ??

Sepse jane te rralla vendet qe kane bashke
Lum liqen det
Jane te rralla vendet ku ka bregdet ranor dhe bregdet shkembor bashke
Jane te rralla vendet ku as 30 metra nge deti ne lartesi 2000m ke majat me bore


Shqiptaret e mi qe me jeni shperndare neper bote si laraskat pa bisht
GURI I RENDE NE VEND TE VET

jemi nji nga vendet me te bukur ne bote
Jemi nji nga popujt me fisnike ne bote
Por jemi dhe nji nga popujt me dembele ne bote
Nuk e hame punen ne. Ne me mire e jemi tja lepijme b..... fuqive te medha... se sa te ulemi e te punojme per vendin tone... ne duam te pasurohemi shpejt... nuk duam qe dicka ta trashgoje femija yne mos te beje kte jete qe bejme ne..... po te jetoje si moshataret e tij europian...

Jemi te tille njerez te qe behemi bashke vec kur luaan kombtarja ... jemi njerez te tille qe mburremj me shqiponjen para gjoksit....
Jemi njerez te tille qe te shkelim nese kemj dicka ne interesin tone
Te zhvasim.te placksim.grindemi. me njeri tjetrin. E pse ??, sepse ne jemi gjaknxehte jemi ballkanas...
Por sado qe i kemi te gjitha kto difekte... ne kemi dicka qe jo cdo popull e ben per njeri tjetrin
NE VERTETE MUND TE HAME MISHIN POR TE RUAJME KOCKEN....


Tani tju kthehem juve qe deshironi te jetoni ne vendevte botes si psh itali greqi amerije madje madje dhe norvegji lexova << qe norvegjia para 1 shekulli mezi siguronte buken >>


Ku keni lindur ju ??, po prinderit tuaj ku kane lindur ??, aq te thjeshte e keni te mohoni gjithcka ecte thoni
Une dya atje te hetoj e une dya ketej

A w keni cuar bdermend te kthegeni ne shqiperi.... te punoni w jetoni ne vendin tuaj ??

Se besoj. Derisa te kemi nji shtet qe mendon ti pasiroje individet shpejt e popullin gjithmone te fundit
Kshu do jena
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.