Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Vendi ku do të donit të jetonit dhe pse ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dalina

Don't stop me
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
1,550
Pëlqime
1,865
Pikë
113
ne vancuver te kanadase eshte nje vend me kulture dhe nje vend i mrekullueshem
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
11,107
Pëlqime
8,369
Pikë
113

Claa

-
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
16,149
Pëlqime
20,471
Pikë
113
Aty ku mbizoteron qetesia shpirterore!
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,836
Pëlqime
2,189
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Jeta me cuar jetoj perkohsisht ne disa vende.... por dhe pushimet ne disa vende.....

Ku me pelqen te jetoj ???

Ne Shqiperi......
Po po e lexuat mire
Ne shqiperi......


Ku ka vend me te mire ne bote besoj me te mire se shqiperia.....
Pse do thoni ju ??

Sepse jane te rralla vendet qe kane bashke
Lum liqen det
Jane te rralla vendet ku ka bregdet ranor dhe bregdet shkembor bashke
Jane te rralla vendet ku as 30 metra nge deti ne lartesi 2000m ke majat me bore


Shqiptaret e mi qe me jeni shperndare neper bote si laraskat pa bisht
GURI I RENDE NE VEND TE VET

jemi nji nga vendet me te bukur ne bote
Jemi nji nga popujt me fisnike ne bote
Por jemi dhe nji nga popujt me dembele ne bote
Nuk e hame punen ne. Ne me mire e jemi tja lepijme b..... fuqive te medha... se sa te ulemi e te punojme per vendin tone... ne duam te pasurohemi shpejt... nuk duam qe dicka ta trashgoje femija yne mos te beje kte jete qe bejme ne..... po te jetoje si moshataret e tij europian...

Jemi te tille njerez te qe behemi bashke vec kur luaan kombtarja ... jemi njerez te tille qe mburremj me shqiponjen para gjoksit....
Jemi njerez te tille qe te shkelim nese kemj dicka ne interesin tone
Te zhvasim.te placksim.grindemi. me njeri tjetrin. E pse ??, sepse ne jemi gjaknxehte jemi ballkanas...
Por sado qe i kemi te gjitha kto difekte... ne kemi dicka qe jo cdo popull e ben per njeri tjetrin
NE VERTETE MUND TE HAME MISHIN POR TE RUAJME KOCKEN....


Tani tju kthehem juve qe deshironi te jetoni ne vendevte botes si psh itali greqi amerije madje madje dhe norvegji lexova << qe norvegjia para 1 shekulli mezi siguronte buken >>


Ku keni lindur ju ??, po prinderit tuaj ku kane lindur ??, aq te thjeshte e keni te mohoni gjithcka ecte thoni
Une dya atje te hetoj e une dya ketej

A w keni cuar bdermend te kthegeni ne shqiperi.... te punoni w jetoni ne vendin tuaj ??

Se besoj. Derisa te kemi nji shtet qe mendon ti pasiroje individet shpejt e popullin gjithmone te fundit
Kshu do jena
 

Free`dahhh

🙃
Kontributor
Regjistruar më
Nov 6, 2019
Mesazhe
8,283
Pëlqime
11,318
Pikë
113
Ti as ne ate mosh qe je tani se ke edulaten qe kam une. Dhe per kete jam 10000% e sigurte. Avullo tash. 😁
 

MaLsOrI^PuRo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 17, 2020
Mesazhe
3,895
Pëlqime
7,870
Pikë
113
Ti as ne ate mosh qe je tani se ke edulaten qe kam une. Dhe per kete jam 10000% e sigurte. Avullo tash. 😁
Po ik moj shishe kallcuku se me vje marre me u marr me ty ik se a turp budallic
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top