• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Veza e famshme e Instagramit

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
41
Mosha
21
Me siguri e morët vesh që një vezë mëse e zakonshme theu rekordin e Kylie Jenner,si fotoja më e pëlqyer e Instagramit.Ajo ka marrë 32 milion klikime momentalisht.Si ka mundësi ?Unë e vlerësoj këtë gjë.Sepse ajo na hapi sytë për të kuptuar faktin që Instagrami është budallallëku vetë.Që "Kardashianët e paprekshëm" ishin thjesht disa njerëz ordinerë.Dicka Encës do i them.Më mirë ti jap like një veze krejt të zakonshme sesa bytheve te tua.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,927
Mu be qejfi pasi bythet dhe shalet jane te perkohshme.
Kjo nenkupton qe Kardashiankat nuk jane aq seksi sa e konsiderojne veten.
Nuk jam xheloze por budalliku...njerzor duhet tket nje fund.
 
Top