Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

VIDEO/ 14 sekonda zgjati skena e vrasjes në Tiranë, autori në gjendje të rënduar psikologjike, heshti para policisë

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
34,639
Website
netedy.com

VIDEO/ 14 sekonda zgjati skena e vrasjes në Tiranë, autori në gjendje të rënduar psikologjike, heshti para policisë​


31 Gusht, 2022

Gazetarja e Abc, Xhensila Kodra ka zbardhur detaje të reja lidhur me krimin e dyfishtë në Tiranë, ku Arsen Muskurti vrau me pistoletë vëllain e tij Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti.
Siç shihet edhe në videon e siguruar nga gazetarja Kodra, duket se e gjithë skena e krimit ka zgjatur vetëm 14 sekonda, duke u nisur nga momenti që Arsen Muskurti hyn në derë të agjencisë me pistoletë në dorë, dhe më pas del nga aty.

Burime për gazetaren Kodra bëjnë me dije se kanë qenë fillimisht banorët ata që e kanë raportuar ngjarjen, të cilët kanë kujtuar më herët se bëhej fjalë për një qepen dyqani, por më pas kanë parë të traumatizuar se çfarë kishte ndodhur.
Ndërkohë Arsen Muskurti është vënë në prangat e policisë vetëm disa minuta më vonë në lagjen “5 Maji”, ku të pranishëm gjatë momentit të arrestimit ka qenë edhe bashkëshortja, djali i tij dhe një avokat.
Burimet konfirmojnë për gazetaren Kodra se autori i këtij krimi të rëndë ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike dhe nuk ka deklaruar asgjë para policisë.

Ndërsa nuk dihet ende nëse ka folur me avokatin apo jo.
 

Rrelse

Më ndje...🍂🍁🌺
Award
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
49,063
Kur llogjika flen, pjellën përbindësha
 

Pepsi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2020
Mesazhe
7,528
Kur llogjika flen, pjellën përbindësha
Ska lidhje me logjiken, por me zemren, shpirtin me njeriun qe fle brenda nesh e me cfar e ushqejm cdo dite.
Po e ushqyem me lek, nje dite do ta vjell ate e ja pasojat!
Kjo ska lidhje me shoqerine, ka lidhje me individin edhe pse ne nje fare forme ndihemi keq se iken jete!
@Rrelse kur njeriu frekuenton e lartson vetem kultin e lekut, pasojat jan afatshkurtera e me pasoja te tmerrshme!
Por, me keq me ka ardh per ate gocen ne dardani se per ngjarjen ne tr!!!!!
Zoti na udhezoft e na dhent vetem sprova qe ndergjegja te na i pranoj.
 

Urata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 25, 2022
Mesazhe
2,158
E tmerrrshme ta mendosh e jo ta jetosh ne lekuren tende, shume ngjarje e rende dhe e dhembshme. Na ruaj ZOT mendjen!
 

CuF|

Ein Unerfahrener glaubt jedem Wort, aber der Kluge
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 27, 2021
Mesazhe
9,933
Psw si dergojn ne ndonje spital njerzit e renduar psikologjikisht familjaret, se pastaj ndodhin kto gjera edhe sa vite pas kena me shkuar ncncncn
 

Moza

-
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
13,882
E tmerrshme , të vrasi vëllai vëllain 😥😥😥 po vritet vëllai që ësht shpirti jot ? Nuk të bëhet bota as nënë e babë as motër e vëlla ,ska më njezërllik ska më respekt ska më dashuri njerëzore , gjynah ato që ikën dhe fëmijët që ngelin jetim 😥
 

Apache

I never lose. Either I win or I learn.
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
11,522
I ka ik truri robve.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja