Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Video Humoristike.

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,597
Pëlqime
8,748
Pikë
113
Ketu postoni video humoristike.

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2017
Mesazhe
6,235
Pëlqime
8,215
Pikë
113
Hahahaahhaahahahahahahahaha ca ke me ke frik ti me zogu vogel o dio cip e cip a te hengert
 
Reactions: C4

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,597
Pëlqime
8,748
Pikë
113
Hahahaahhaahahahahahahahaha ca ke me ke frik ti me zogu vogel o dio cip e cip a te hengert
njome njome dhe nga koka... do ta bejm per qejf...o zogu vogel ti... u sa e bukur je me... moj kuklle....ferkoja putrat ... shalet, t gjitha me, merrja kembet 1 me 1... pleshtat ja qerrova....kukla mu, bere banjo ti me qene, me uj te nxehte nuk lahem vet...
Weeeee ...
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,597
Pëlqime
8,748
Pikë
113

Jasu re Bektashi.... oktapodiiii ku je ti re i poshter...
une e pash Bektashi i hodhi kalamanieren dhe e kapi....
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2017
Mesazhe
6,235
Pëlqime
8,215
Pikë
113
Hahaahahahaahahahahahaahahahahah ka lezet errr. Oktapodi ku je ti re i poshter hahaahahahahahaahahahahahah ky esht e ne insta kur e shikoj me lot ????
 
Reactions: C4

cyb3r

Sound Of Silence
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
486
Pëlqime
1,331
Pikë
93
 

R

.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
14,144
Pëlqime
10,004
Pikë
113
Location
....
Tipso kjo esht ne usa me tkeqen lol
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top