• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Video Humoristike.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,439
Hahahaahhaahahahahahahahaha ca ke me ke frik ti me zogu vogel o dio cip e cip a te hengert
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,944
Hahahaahhaahahahahahahahaha ca ke me ke frik ti me zogu vogel o dio cip e cip a te hengert
njome njome dhe nga koka... do ta bejm per qejf...o zogu vogel ti... u sa e bukur je me... moj kuklle....ferkoja putrat ... shalet, t gjitha me, merrja kembet 1 me 1... pleshtat ja qerrova....kukla mu, bere banjo ti me qene, me uj te nxehte nuk lahem vet...
Weeeee ...
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,944

Jasu re Bektashi.... oktapodiiii ku je ti re i poshter...
une e pash Bektashi i hodhi kalamanieren dhe e kapi....
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,439
Hahaahahahaahahahahahaahahahahah ka lezet errr. Oktapodi ku je ti re i poshter hahaahahahahahaahahahahahah ky esht e ne insta kur e shikoj me lot ????
 
Top