• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Video Interesante

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
450
ketu mundeni të postoni naj video, që mendoni së mundet edhe për të tjeret interesant :)

Po filloj unë, kjo video më beri shumë pershtypje....

 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
U

Universal

Guest
Edhe mua më pëlqeu vërtet po rracizmi është një lloj sindrome që nuk shuhet dhe ska për tu shuajtur ndonjëherë.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,923
Skam terezi, se kam terezi, se jam me terezi....

 
Top