Video Interesante

Gone_With_The_Wind

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
434
ketu mundeni të postoni naj video, që mendoni së mundet edhe për të tjeret interesant :)

Po filloj unë, kjo video më beri shumë pershtypje....

 
U

Universal

Guest
Edhe mua më pëlqeu vërtet po rracizmi është një lloj sindrome që nuk shuhet dhe ska për tu shuajtur ndonjëherë.
 

Migel

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
249
Kur mendoj se do kaloj jeten ne kete qytet me ze depresioni ...! ?

 
Top