Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Video motivuese

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,635
Pëlqime
18,787
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,635
Pëlqime
18,787
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,635
Pëlqime
18,787
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,012
Pëlqime
8,879
Pikë
113
Per ju dembelet qe nuk shkoni ne palester,;);)::D
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,654
Pëlqime
8,520
Pikë
113
Deri n’ kolaps . . . 👊 ✊
Nuk tallem, e hapa ket video ne iphone dhe nga 9% ai shkoi 110%

 

Ber89

"Persist until success happens"
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
772
Pëlqime
1,183
Pikë
93
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top