Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Video te bera me teleskop.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
19,783
Pëlqime
14,958
Pikë
113
Location
__
E kam fiksim me shku iher me i pa nga afer
Do hyj fare per astronaute
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Autori i videos je ti?
Po.
Se shpejti do hedh dhe te tjera. Video te henes kam plot, do mundohem te sjell te planeteve te tjere.
 

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
19,783
Pëlqime
14,958
Pikë
113
Location
__
Kam ber i foto te henes me aparat
E afrova shum si dukte
Me von kur ta kthej ne tel foton ju tregoj😍
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
E kam fiksim me shku iher me i pa nga afer
Do hyj fare per astronaute
Me keto mend qe ke behesh austronaute e kaluar austronauten 😜
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Vete i bejne pulat 😜
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top