• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Videoja me e re reth Ufo

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#1

Ose ofot ekzistojne vertete << gje qe une e besoj >>
ose Shkenca po luan me ne
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#2

videoja me e re rreth Ufo
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,194
Likes
17,964
Age
26
Location
Tiranë
#3
Sa të ngjakan????????:p
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#4
FIks moj si une jane
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,194
Likes
17,964
Age
26
Location
Tiranë
#5
Hagahahahahahsgahaha
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#6
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#7
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#8
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#9
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
#10