Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

VIP-i Juaj i preferuar!?

Sole

?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
43,619
Isha nxhum se kam qen tu bo si nish tu dhon leksione prz ? me eks @Passion zbohet fjale tkena mire familjet tona gjonat e tjera sido tvin i japin drejtim ? ke von re sa tmire jemi ne krahasim me kto beqaret shum te shtrengum jane mos na shikoni ne se kemi dhon prova por mos leni te merziten @Sara & @Alea & @Pinki se jane goca te reja ne start per te kriju familje te zgjuta te bukra pak fare shejtone por edhe merhume ske ce do ❤

inshalla me i fat tmire ju kukllat qe ju permena ?
Po nusja ?
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
49,080
@Sole po ti je rregullu me lale ??? ika anej se ato 3 shja qe kam permen me siper jane me vrasje nkurriz ?
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
49,080
?ku e kom burrim o vjerr
Se bej shaka un
Ka shku me shit ? poshte se kan ca kalamojt bluze me Me contro te eshte nji program ktu ne it shum i ndjekur rdhe ky imi nuk kishte bluze ? i mora babi bluze edhe ka shku poshte me i tregu sty shoqeve ?
 

Sole

?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
43,619
Ka shku me shit ? poshte se kan ca kalamojt bluze me Me contro te eshte nji program ktu ne it shum i ndjekur rdhe ky imi nuk kishte bluze ? i mora babi bluze edhe ka shku poshte me i tregu sty shoqeve ?
Zemraa vogel ai ?
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja