Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vjen i shumëprituri iPhone 11

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
3EAB6BFC-B152-4FFC-BFCF-12F66E9AF4C8-401x285.jpeg
Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës.

Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë në prezantimin e madh, shtatori konsiderohet muaji i azhornimit të gamës së iPhone-ve, nga të cilët varen në masë të madhe të ardhurat e gjigandit teknologjik.

Tre janë smartfonët e ri në prezantim: iPhone 11, iPhone 11 pro dhe iPhone 11 Pro Max. Apple vazhdon të ndjekë ritmin e vet me dizajnin që mbetet pas a shumë I stabilizuar në tre gjeneratat e fundit iPhone.

11 Pro është praktikisht një trashëgimtar I denjë I X dhe XS. Nga pamja do të ketë dallime të vogla me paraardhësit, por një nga risitë është Face ID I përmirësuar e më I shpejtë me një kënd që mundëson zhbllokimin në gamë më të gjerë, një konfigurim të trefishtë të kamerave dhe funksione si ndjesi 3D.

Të interesuarit, mund ta kenë Iphone 11 për $749, ndërsa iPhone Pro dhe Max janë më të shtrenjtë e vijën përkatësisht me 999 dhe $1,099 dollarë.

The post Vjen i shumëprituri iPhone 11 appeared first on Lajmi i Fundit - Lajme.
 
Qeka i bukur shum kujt ja ma xhepi le ta blej un ajfon 3 plus kam akoma
 
Kur ishim te ri sajoshim
Lek me ble TT @Rauli mer vesh nga kto tani rinia sotme bashke me mu sajojm leket me ble ajfon ☹️
 
Ma bo dhurate ket tel pinko? Do te coj te shofesh sa syze tbukra ka me i dyqon po ma
Bleve :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.