• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

VLERAT E FEMRËS

Universal

Anetare legjende.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,616
Likes
1,163
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Cilat jane te mirat edhe te keqijat e vajzave shqiptare edhe ca vendi zene ne listen tuaj ne krahasim me kto te huajat, kuptohet!? :)
 

Frank

Kshu kshuuuuuuuu! :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
6,978
Likes
3,250
#2
Kto shqiptaret spreken me dore, shume te shtrenjta, te huajat disi me ekonomike.
 

Shiny

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
679
Likes
347
#5
Femrat shqiptare kerkojne burre,burre qe te plotesoje te gjitha mangesite qe kane lene rruges,e ndaj pretendentave perveçse makine,shpi,shkolle te cilat jane te detyrueshme,preferojne te jete edhe biznesmen :p e ndersa vet perveçse shkojn nga 25-26 vjece pa mbaru 3 vite shkolle mundet qe as nje patent te klasit B te mos e kene (shumica prej tyre,jo te gjitha) :D
 

Shiny

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
679
Likes
347
#9
Njs mund te lexosh sipas menyres tende ti,gjths un isha i kujdesshem e nuk ju futa te gjithave ne nje "thes" keshtuqe mos u prek :p
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
8,992
Likes
4,660
Location
Gjithandej...:D
#11
@Shiny Si nuk u mesuat njehere te diskutoni pa e personalizuar???
Ater une nuk prekem as nuk kam arsye!
Por as nuk mar mundimin te jap ty mend nga te miat:D
Por smundet te thuash ne kete kohe qe vajzat shqiptare jane te pashkolluara!! Eshte dicka pa baza!
Pastaj nese po thua per femrat e huaja, e mbarojne shkollen e mesme ne moshen 40 vjecare mos flasim per shkolle te larte!
Pjesa me e madhe e vajzave shqiptare jetojne ne varesi te prinderve kte po ta pranoj, por kjo ka e anen tjeter qe jane ne varsi te prinderve e i shkollojne po ashtu !
 

Shiny

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
679
Likes
347
#14
View attachment 6177


Pune se pari sa rendesi i jepke vetes me lista lale apapapapap. Njeriu ska lista kur vjen puna per te zgjedhur se i Bie te jesh i lekundur e sdi cfar do ;)

Ps: kur ben hartime te tilla e i drejtoresh gjinise femerore lexo kete
Tema thote ca vendi zene ne listen tuaj....por aq vrap je turr per te ndihmuar ket shoqen tende sa ske lexuar hic ca shkruhet me siper saqe shkove u kape me avatarin,pastaj ato fjalet qe na ke publiku me siper mendoj te jene per femrat e huaja e jo per ju qe jetoni ne shqipri :p
 

Senseo

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
8,167
Likes
5,738
#15
Dhe ktu vlla sic thot populli po te le ne tenden se e imja esht maton rruges.

Go whith God and shnet e pare :)
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
8,992
Likes
4,660
Location
Gjithandej...:D
#17
Tema thote ca vendi zene ne listen tuaj....por aq vrap je turr per te ndihmuar ket shoqen tende sa ske lexuar hic ca shkruhet me siper saqe shkove u kape me avatarin,pastaj ato fjalet qe na ke publiku me siper mendoj te jene per femrat e huaja e jo per ju qe jetoni ne shqipri :p
Pse ku e pe qe kerkova ndihme une?
Apo ngeca?:D