• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

,,Votim ~ MISS forumi NETEDY 2019”

Voto per MISS FORUMI NETEDY 2019

 • Alea

  Votes: 6 15.4%
 • Alesia

  Votes: 1 2.6%
 • Ariela

  Votes: 0 0.0%
 • Artiina

  Votes: 1 2.6%
 • Babygirl

  Votes: 0 0.0%
 • Belaa

  Votes: 0 0.0%
 • Dorina

  Votes: 9 23.1%
 • E ombla

  Votes: 1 2.6%
 • Fiore

  Votes: 0 0.0%
 • Iva

  Votes: 0 0.0%
 • Ledia

  Votes: 3 7.7%
 • Lucky-strike

  Votes: 1 2.6%
 • Marsi

  Votes: 0 0.0%
 • Mayada

  Votes: 1 2.6%
 • Maybe

  Votes: 0 0.0%
 • Macherie

  Votes: 1 2.6%
 • Missy

  Votes: 0 0.0%
 • Moana

  Votes: 1 2.6%
 • Pinki

  Votes: 1 2.6%
 • Sara

  Votes: 2 5.1%
 • Senseo

  Votes: 0 0.0%
 • Sonnenschein

  Votes: 0 0.0%
 • Unike

  Votes: 0 0.0%
 • Weda

  Votes: 1 2.6%
 • Yasseminaa

  Votes: 0 0.0%
 • Zana

  Votes: 5 12.8%
 • Amara_la_negra

  Votes: 4 10.3%
 • Ngu

  Votes: 0 0.0%
 • Tinkerbell

  Votes: 1 2.6%

 • Total voters
  39
 • This poll will close: .
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
Qysh po ecin punet k’tej ?! 2votues Kane votuar hapur per mua ... dy te tjeret ta dijne qe po me
Vrasin pak nga pak nga kurioziteti, se kush Jane 🧐🤬🤦‍♀️🤭😝


Ps ...Shume Flm kush me ka votuar ..Respekte 🙃
 
Top