• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Votim ~ MISTER forumi NETEDY 2019

MISTER FORUMI 2019

 • Ai_Tipi

  Votes: 1 3.6%
 • Barnaba

  Votes: 0 0.0%
 • BoBi

  Votes: 0 0.0%
 • Colombo

  Votes: 1 3.6%
 • Chilling

  Votes: 0 0.0%
 • cyb3r

  Votes: 0 0.0%
 • Darkness

  Votes: 0 0.0%
 • Denisss

  Votes: 0 0.0%
 • Dibrani

  Votes: 7 25.0%
 • Frank

  Votes: 0 0.0%
 • harbin1998

  Votes: 1 3.6%
 • iMp4ct

  Votes: 0 0.0%
 • Juno

  Votes: 0 0.0%
 • LABBY

  Votes: 2 7.1%
 • Master

  Votes: 0 0.0%
 • Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

  Votes: 7 25.0%
 • Milanisti

  Votes: 0 0.0%
 • mogli

  Votes: 1 3.6%
 • molecule

  Votes: 3 10.7%
 • MrCool

  Votes: 0 0.0%
 • Nesser1

  Votes: 0 0.0%
 • Opium

  Votes: 2 7.1%
 • Piano

  Votes: 0 0.0%
 • rauli

  Votes: 0 0.0%
 • RTL

  Votes: 1 3.6%
 • Ultimo

  Votes: 0 0.0%
 • Vinjol

  Votes: 1 3.6%
 • _xhelozi

  Votes: 0 0.0%
 • Webmaster

  Votes: 1 3.6%
 • Snickers

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  28
 • This poll will close: .

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,117
@Vinjol sa i ndjeshem u bone me amon nvirtualitet gjith jena me 7 ftyra
Kte qe kam ktu e kam dhe ne realitet
kte tip kam jo qe dua
ciao fretello
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
NGa lista gjer tani i bien qe te tere i paskan votuar te dashurat.... nje menyre e mire per te ja pasur idene se kush paska me shume 🤭
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,610
Location
USA
Lowlifes perfundojn ne ofendime. Your showing your true colors sweetheart. Peace edhe mere me ngadal se smbahen 4 dashnor ne nje sqetull 🤣
Adios o yll me 6 cepa.
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
Jam kocke e forte une ... jo e vdekur si puna e jote . Go now .. u smell of death, rest in peace 😹😹😹
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,877
Location
127.0.0.1

BRABUS

𝙱𝚁𝙰𝙱𝚄𝚂
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
41
Location
London
Po ju moj gra tmarra qe sme keni dhan asni vote a menut qe spo ja jap vetit a si??? Rrofte mogli fiximi i all grave single dhe te martume 😂😂😂
@molecule kshu do perfundosh dhe ti
Lottt😂😂
 
Top