• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Votim ~ MISTER forumi NETEDY 2019

MISTER FORUMI 2019

 • Ai_Tipi

  Votes: 1 3.6%
 • Barnaba

  Votes: 0 0.0%
 • BoBi

  Votes: 0 0.0%
 • Colombo

  Votes: 1 3.6%
 • Chilling

  Votes: 0 0.0%
 • cyb3r

  Votes: 0 0.0%
 • Darkness

  Votes: 0 0.0%
 • Denisss

  Votes: 0 0.0%
 • Dibrani

  Votes: 7 25.0%
 • Frank

  Votes: 0 0.0%
 • harbin1998

  Votes: 1 3.6%
 • iMp4ct

  Votes: 0 0.0%
 • Juno

  Votes: 0 0.0%
 • LABBY

  Votes: 2 7.1%
 • Master

  Votes: 0 0.0%
 • Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

  Votes: 7 25.0%
 • Milanisti

  Votes: 0 0.0%
 • mogli

  Votes: 1 3.6%
 • molecule

  Votes: 3 10.7%
 • MrCool

  Votes: 0 0.0%
 • Nesser1

  Votes: 0 0.0%
 • Opium

  Votes: 2 7.1%
 • Piano

  Votes: 0 0.0%
 • rauli

  Votes: 0 0.0%
 • RTL

  Votes: 1 3.6%
 • Ultimo

  Votes: 0 0.0%
 • Vinjol

  Votes: 1 3.6%
 • _xhelozi

  Votes: 0 0.0%
 • Webmaster

  Votes: 1 3.6%
 • Snickers

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  28
 • This poll will close: .
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,662
Mosha
24
Bobo sa flisni !
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,120
O sumderra e shifni sa sukses kena me me shum kena bo ne lloqe ktu sa grat te tema misseve
Po ka met kot ere grate meren me llafe
Ne bejme kerrdine....
 
Top