• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Vritet i riu shqiptar në Francë

Opium

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
660
Likes
251
Age
35
#1
Ka humbur jetën i riu në Francë i cili gjendej prej disa ditësh në gjendje kome në një spital në Marseille të
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
s.

I riu vetëm 23-vjeç i quajtur
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Beqiri ishte i burgosur në një burg në Francë pasi u kap nga policia pa dokumenta.

Familjarët e tij pak ditë më parë bënë thirrje për ndihmë pasi sipas tyre 23-vjeçari është dhunuar nga shokët e qelisë dhe kanë dashur t'a vrasin.

Por sipas autoriteteve franceze, i riu ka tentuar vetëvrasjen duke rënë pësuar lëndime të rënda dhe ka rënë në koma.


“Jemi duke bërë me dije mediat shqiptare se në qytetin e
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
s, në Marseille është vrarë një djalë 23 vjeç,
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Beqiraj i cili për 4 ditë në burgun e
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
s i cili është ndaluar për shkak se nuk kishte letrat me vete, është futur në burg për dy javë.

Ai pas pak ditësh e merr në telefon një shokun e tij dhe i thotë se në qoftëse nuk vjen këtu, mua do të më vrasin.

Nuk kalon disa orë dhe
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
na njofton në telefon se ky ka vdekur…
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
në këtë moment që po filmojmë është i vdekur thjeshtë mosha e tij 23 vjeçare bën që zemra e tij të punojë dhe doktorët e këtij spitali na kanë thënë që duhet t`ia heqim tubat sepse ky person ka vdekur dhe kushton shumë”, -thotë
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
në video. /albeu.com/
 

TinkerBell

MirrorWhatYouAdmire
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,426
Likes
1,170
Age
23
#2
Shumë e dhimbshme :(
S'kam koment ! Si mund të lejohet të vij deri në një padrejtësi , makabër të tillë , nuk mund ta besoj dot !
Sa keq ! :(