Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vritet i riu shqiptar në Francë

Migel

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 14, 2017
Mesazhe
241
Ka humbur jetën i riu në Francë i cili gjendej prej disa ditësh në gjendje kome në një spital në Marseille të Francës.

I riu vetëm 23-vjeç i quajtur Florenc Beqiri ishte i burgosur në një burg në Francë pasi u kap nga policia pa dokumenta.

Familjarët e tij pak ditë më parë bënë thirrje për ndihmë pasi sipas tyre 23-vjeçari është dhunuar nga shokët e qelisë dhe kanë dashur t'a vrasin.

Por sipas autoriteteve franceze, i riu ka tentuar vetëvrasjen duke rënë pësuar lëndime të rënda dhe ka rënë në koma.


“Jemi duke bërë me dije mediat shqiptare se në qytetin e Francës, në Marseille është vrarë një djalë 23 vjeç, Florenc Beqiraj i cili për 4 ditë në burgun e Francës i cili është ndaluar për shkak se nuk kishte letrat me vete, është futur në burg për dy javë.

Ai pas pak ditësh e merr në telefon një shokun e tij dhe i thotë se në qoftëse nuk vjen këtu, mua do të më vrasin.

Nuk kalon disa orë dhe personi na njofton në telefon se ky ka vdekur…personi në këtë moment që po filmojmë është i vdekur thjeshtë mosha e tij 23 vjeçare bën që zemra e tij të punojë dhe doktorët e këtij spitali na kanë thënë që duhet t`ia heqim tubat sepse ky person ka vdekur dhe kushton shumë”, -thotë personi në video. /albeu.com/
 
Shumë e dhimbshme :(
S'kam koment ! Si mund të lejohet të vij deri në një padrejtësi , makabër të tillë , nuk mund ta besoj dot !
Sa keq ! :(
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.