What is on my mind.

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
12,970
 

Lina

Ετερως εγώ
Anetar i Stafit
ADMIN/E
Mesazhe
14,214
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Gëzimet tona ikin, por gëzimet që kemi dhuruar, mbeten.
 

Imp4ct

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
17,960
Del robi live ne facebook nderkohe qe po ha dreke jashte. Me nje dore goten e veres e me tjetren telefonin duke i tregu botes shikoni se une po ha karkaleca e po pi vere.
Pastaj e kthen kameren nga vetja dhe tak kthen goten e veres dhe e pi.
Pse jemi kaq popull b*le?
 

Lina

Ετερως εγώ
Anetar i Stafit
ADMIN/E
Mesazhe
14,214
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Ti ishe pentagrami im i preferuar
Bashkë, dashurinë në akorde
mund të kishim shkruar.
 
Top