• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

What is on my mind.

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,101
Mosha
26
Location
Tiranë
Ne jemi qenie të mjera, i mirë!
Në një venë të hollë gjaku
na mbahet jeta
Një venë e brishtë
që këputet me një të marrun
fryme

Ne jemi qenie të dobta, dritë!
Në një rrahje të lehtë zemre
na mbahet dashnia
Një rrahje e brishtë
që pushon me një të ndalun
fryme

Ne jemi qenie kalimtare, shpresë!
Në një numërim të përfytyruem orësh
na mbahet e nesërmja
Një numërim i rremë
që ndalet me një të dhanun
fryme

Kaq, frymë!
Kaq.

E.Tabaku
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
1,928
Mosha
23
Shkencëtarët mendojnë se një lloj i pinguinëve që gjendet në brigjet e Amerikës së Jugut janë midis çifteve më besnikë në mbretërinë e kafshëve, pavarësisht se kalojnë disa muaj të ndarë çdo vit.
(Sikur njerëzit të merrnin shembull nga pinguinët.E filloj që nga vetja e pastaj tek të tjerët).
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
685
The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart


Helen Keller
 

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
1,928
Mosha
23
Jam kthjelluar kohet e fundit dhe kam kuptuar se njerezit qe skane rrespekt/vleresim per mua,si dua afer vetes.
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,507
Kete kam
E lashe shpirtin ne nje moment dhe foli kaq hapur ,kaq qarte.
e mbajte ne duar dhe dridheshe....ndjeve frike ne perballje me te!
Ti smund ta veshesh ate pelhure te tejdukshne sepse masa e tij nuk ben per ty.
ti je mesuar ti kesh gjerat te sigurta ne jete......por jo mua....jo shpirtin tim
ndaj ta dhashe per pak caste dhe nuk dite jo....nuk dite nga tia mbathesh!
 
Top