Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Wikipedia integrohet në rrjetin social Facebook

P

Pansophia

Guest
Po testohet për versionin e Facebook për shfletuesit mobil dhe desktop si dhe iOS edhe pse nuk është i dukshëm për të gjithë përdoruesit. Nuk dihet sesa do të zgjasë ky testimet.
Wikipedia integrohet në rrjetin social Facebook

Facebook është duke testuar një opsion të ri i cili tregon informacione nga Wikipedia në rezultatet e kërkimit. Mund të konsiderohet si një tentativë për të parandaluar largimin nga Facebook për të kërkuar informacion ose për të luftuar lajmet e rreme.

Kur kërkoni rreth disa temave të caktuara në Facebook, në të djathtë shfaqet një kuti e cila tregon një artikull nga WikiPedia. Është një opsion i ngjashëm me atë të Google në rezultatet e kërkimit por që ofrohet prej vitesh.
Po testohet për versionin e Facebook për shfletuesit mobil dhe desktop si dhe iOS edhe pse nuk është i dukshëm për të gjithë përdoruesit. Nuk dihet sesa do të zgjasë ky testimet.

Jo gjithnjë e njeh një term kërkimi për të treguar rezultatet relevante. Një kërkim për Donald Trump menjëherë tregonte informacione për presidentin Amerikan. /PCWorld Albanian
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,540
Pëlqime
1,747
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Pansophia ma gjen dot 1 loje te quajtur Red Alert II
eshte e vjeter si loje dmth ne 2001-2002 e kam luajtur por me ka mbet fiksim la :( me ka humb e spo e gjej me
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top