Zbulohen 24 planetë me kushte më të mira se Toka

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
6,284
Të njëjtin mendim kam edhe unë. 😊
Tani imagjino harxhimet tjera që bën shteti, duke “paguar” astronomët për rezultate (publikime), hulumtime të rrejshme? 🤔 shifër marramendëse.
Shifer marramendese , por te vjedhura normalisht
Njerezit mediat jan numri 1 i te gjith genjeshtrave qe na rrethojne , mediat nuk duhet te jene te kapura por te japin lajmin ashtu sic eshte dhe me asnje vend te botes dhe amerika qe mbahet si shteti me demokraci dhe lirine e te drejtave te njeriut median e kan te veten
 
Top