Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Zbuloni botën e brendshme me këtë test psikologjik

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Zbuloni botën e brendshme me këtë test psikologjik​



Zbuloni botën e brendshme me këtë test psikologjik


Ky test psikologjik mund të zbulojë shumë për karakterin dhe pikëpamjen tuaj për jetën. E tëra çfarë ju duhet të bëni është t’i përgjigjeni një pyetjeje të thjeshtë pa menduar shumë gjatë. Çfarë shihni në imazh?

Nëse keni parë:

Shpërthim
Kjo tregon se ju keni një imagjinatë të zhvilluar që ju ka ndihmuar në shumë situata. Ndoshta jeni shumë krijues dhe e doni artin. Nëse nuk e gjeni veten në këtë përshkrim, atëherë keni talente të fshehura brenda jush që duhet t’i shprehni.
Mendoni se çfarë ju ka pëlqyer si fëmijë: ndoshta vizatoni ose këndoni? Më në fund, një hobi i ri nuk do t’ju dëmtojë aspak. Ju duhet të përdorni energjinë tuaj krijuese për ta jetuar jetën në maksimum.

Dy duar
Ju keni një imagjinatë të zhvilluar, por mbështeteni shumë tek arsyeja dhe logjika kur bëni diçka. Shihni çfarë keni para syve. Jeni një person “i ftohtë” dhe njerëzit mund t’ju besojnë për këshilla të mira.
Racionaliteti dhe një mendje e mprehtë ju lejojnë të dilni nga situatat më komplekse dhe të vështira. Kurrë nuk frikësoheni, jeni gjithmonë të qetë dhe po ashtu arrini t’i qetësoni të tjerët. Njerëzit ju shohin si një person të fortë dhe disi tërhiqen nga ju.

Dru
Jeni shumë të vëmendshëm ndaj detajeve. Asgjë nuk mund t’ju shpëtojë. Në të njëjtën kohë, jeni të ndjeshëm ndaj humorit të njerëzve përreth jush. E dini se si të merrni informacionin që ju nevojitet nga njerëzit dhe e kuptoni kur duhet të bëni pyetjen e duhur.
Përsa i përket anës profesionale, ju keni lindur për të qenë të suksesshëm në aktivitete që kërkojnë saktësi dhe ndërgjegje./panorama
 
Une pash dy duar por edhe dru

#feelingspeshëll
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.