Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Zbuloni ditën më me fat gjatë majit, sipas shenjës suaj të horoskopit

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Nëse nuk e keni ndjeni veten të përkëdhelurit e fatit gjatë këtyre muajve të parë të vitit, nuk jeni vetëm. Shumë prej shenjave të Zodiakut, në faza të ndryshme, ndihen me fat e në të tjera, më pak.

Megjithatë, është koha të fillojmë të shikojmë anën e mirë të disa gjërave. Mërkuri, këtë muaj ka nisur rrugëtimin në një kënd tjetër dhe disa shenja do të ndihen vërtet me fat.

Dita më me fat gjatë majit, sipas shenjës suaj

Dashi – 23 maj


Këtë ditë mund të ndodhin gjëra që nuk i prisnit fare, prandaj shënojeni dhe jetojeni maksimalisht.

Demi- 18 maj

Dita ideale për të marrë vendime dhe për të vepruar në lidhje me ëndrrat tuaja. Përdorni kreativitetin tuaj si guidë dhe mos harroni të manifestoni.

Binjakët- 29 maj

Kjo ditë do t’ju kujtojë sesa e rëndësishme është të veproni pas qëllimeve tuaja dhe t’i thoni PO mundësive që ju jepen. Merrni risqe.

Gaforrja- 19 maj

Atë ditë mund të marrësh ndihmë nga dikush për të arritur shumë larg! Krijo objektiva të reja, përgatitu dhe planifiko.

Luani-24 maj

Do të bëni premtime dhe do të mendoni në afatgjatë për lidhjen me njeriun që keni pranë zemrës.

Virgjëresha- 3 maj

Do të ndiheni e rilindur, sidomos në aspektin e dashurisë, pjellorisë dhe kreativitetit.

Peshorja- 24 maj

Nëse po mendoni të bëni serioze marrëdhënien tuaj, mos kini frikë të merrni hapin të parët. Eshtë koha e duhur për të bërë ca premtime.

Akrepi-15 maj

Dita më e mirë për t’u përballur me gjëra që ju kanë penguar rrugën tuaj gjatë gjithë kësaj kohe.

Shigjetari- 29 maj

Eksploroni sensualitetin tuaj dhe lidhuni më shumë me gjëra që ju japin kënaqësi.

Bricjapi- 19 maj

Dëgjoje zemrën më shumë se çdo tjetër atë ditë. Kapni shanset dhe shijojeni ditën maksimalisht.

Ujori- 21 maj

Sigurohuni të reflektoni në lidhje me mësimet që keni marrë për të arritur ku jeni sot.

Peshqit- 3 maj

Mos kini frikë të lëvizni gjatë kësaj dite, pasi mund të përballeni me një mundësi të artë.
 
Horoskop behu gati ajo date te dali siç thua ti....i ziu ti nese jo?
 
Sa data si ajo kam kaluar une dhe prap duke pritur daten jam ?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Nuk ka data jo,ka vetem sekuenca te vogla "fati" por ne jemi aq te stresuar sa nuk e kuptojm kur na parakalojn ato caste ??
 
Po unn që se di ça shenje jam ??????!
Nuk mirrem me marrina kote, e rrena plakash.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.